growe podsumowanie dnia - łysy mężczyzna z tatuażami z gry Pioner, logo epic games store i żołnierz z battlefield

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Growe podsumowanie dnia – jest gra AAA za darmo, Battlefield 6 w ruchu, krwawy Pinokio i naśladowca STALKER-a

Czwartek, wieczór – czas na kolejne growe podsumowanie dnia. Dzisiaj wyjątkowo dzień zaowocował wieloma różnościami ze świata gier. Dzień zamknęła wieść o najnowszej, darmowej grze rozdawanej w Epic Games Store.

Już rano mogliście u nas przeczytać na temat kolejnego przecieku odnośnie zbliżającego się Battlefield 6. Jak tak dalej pójdzie, to ze wszystkich przecieków gracze będą mogli złożyć cały trailer jeszcze przed jego premierą.

Oprócz tego mogliście przeczytać u nas o plotkach powstawania odświeżonych wersji gier z trylogii GTA. To samo źródło informacji wskazuje również na odnowioną edycję Red Dead Redemption, dlatego fani Rockstar Games na pewno się ucieszą, czytając te newsy. Pisaliśmy o jeszcze wielu innych, ważnych sprawach, dlatego sprawdźcie, czy coś Wam przypadkiem nie umknęło.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się