GTA San Andreas meme

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Odświeżona trylogia GTA zmierza na konsole? To może być jedna z niespodzianek Rockstar Games

Według najnowszych plotek Rockstar Games może pracować nad ponownym wydaniem GTA III, Vice City i San Andreas. Kilka źródeł na to wskazuje, dlatego najpewniej tylko na plotce się nie zakończy.

W ostatnim czasie w sieci jest głośno na temat serii Grand Theft Auto. Przypomnijmy, że nareszcie dowiedzieliśmy się na temat premiery GTA V na konsolach obecnej generacji. Mogliście przeoczyć fakt, ale trzecia odsłona cyklu w październiku skończy 20 lat. W związku z tym Rockstar Games zapowiedziało „zabawne niespodzianki” dla fanów swoich gier, o czym poinformował ostatnio GameSpot.

Niedawno doszło do konferencji Take-Two Interactive, na której mogliśmy dowiedzieć się o ambitnych planach firmy. Według nich do końca 2024 roku studia należące do tego giganta miałyby wyprodukować łącznie 9 remake’ów, remasterów lub portów. Jednym z nich mają być wcześniej wspomniane przygody Trevora, Michaela i Franklina. Pozostało jeszcze sporo miejsca w terminach wydawniczych, dlatego gracze doszukują się tam innych części cyklu. Mowa tutaj oczywiści o kultowej „trójce”, Vice City i San Andreas.

Kolejną poszlaką w tej sprawie jest wpis na Twitterze niejakiego Tez2, który jest znanym insiderem lubującym się w przeciekach informacji z Rockstar Games. Jego poniższy tweet sugeruje, że powrót wcześniejszych gier omawianego w artykule cyklu jest wysoce prawdopodobny.

Czy otrzymamy odświeżone części GTA? Cóż, czas pokaże. Bardzo możliwe, że usłyszymy o tym więcej na nadchodzącym E3, które będzie trwało od 12 do 15 czerwca 2021 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się