DoGRYwka – krytyka Elden Ring, gry na UE5 z wysokimi wymaganiami i opóźnienie God of War Ragnarok

DoGRYwka - 21 kwietnia
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series XOne

Elden Ring został potężnie skrytykowany przez jedną z twórczyń m.in. Dragon Age. Deweloperka przyznaje, że uwielbia tę grę, ale wiele elementów dałoby się w niej zrobić lepiej. Przede wszystkim mówi o kwestiach technicznych oraz niektórych decyzjach projektantów.

Digital Foundry, czyli „specjaliści od technikaliów” przyznają, że gry na UE5 mogą wymagać mocnego sprzętu. Z jednej strony to logiczne, że grafika idzie na kolejny poziom, a wraz z nią wymagania. Z drugiej jednak – ich przypuszczenia nie są do końca odpowiednio uzasadnione.

Tyle już było plotek o God of War Ragnarok i potencjalnym opóźnieniu premiery… Na szczęście jeden z twórców gry postanowił ukrócić te spekulacje. Jego zdaniem gra zmierza do nas w tym roku i raczej nic tego nie zmieni. No to trochę odsapnęliśmy, ale będziemy zdecydowanie spokojniejsi, gdy już tytuł trafi na nasze dyski.

Poniżej reszta dzisiejszych wiadomości:

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie