„Pożegnalny” PS Plus na maj 2022 musi zabłysnąć. Oto gry, które chciałbym znaleźć w ofercie

PS Plus - logo - gold - PG
Newsy PS4 PS5

Niedługo pożegnamy się ze standardowym PlayStation Plus i powitamy zupełnie nowe wcielenie oferty. PS Plus maj 2022 będzie ostatnim „standardowym” miesiącem z usługą Sony, więc moim zdaniem powinien miło zaskoczyć grami w zestawie.

Ostatnie miesiące nauczyły mnie, że ustawianie sobie wysokich oczekiwań wobec oferty jest strzałem w stopę – prawie zawsze powita nas rozczarowanie. Mam jednak nadzieję, że w maju Sony szarpnie się na co najmniej przyzwoite gry w pakiecie.

PS Plus na 12 miesięcy – 159,82 zł z kodem rabatowym

Praktycznie co miesiąc PlayStation serwuje graczom przynajmniej jedną grę AAA w pakiecie. Wybór jest ogromny, ale chciałbym, aby tym razem wpadło coś naprawdę grubego. Moim wymarzonym tytułem do ogrania w Plusie jest obecnie Borderlands 3, na które czaję się od dawna, a na które szkoda mi pieniędzy, bo nie mam pewności, że się wciągnę. Jeśli nie Borderlands 3, to chętnie przyjąłbym też jedną z odsłon The Dark Pictures Anthology lub Biomutant. Wszystkie te opcje są równie prawdopodobne.

No dobra, ale PlayStation Plus to nie tylko największe produkcje, ale też mniejsze tytuły niezależne. Marzy mi się, aby w ofercie PS Plus na maj 2022 znalazł się któryś z najlepszych indorów zeszłego roku. Death’s Door, The Forgotten City i The Artful Escape to trzy produkcje, jakie od razu przyszły mi na myśl.

Przypominam, że to tylko moja lista życzeń. Oferta PS Plus na maj pozostaje póki co tajemnicą. Jej oficjalne ujawnienie powinno mieć miejsce 27 kwietnia.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie