Najlepsze promocje na Steam. Cyberpunk 2077, wyprzedaż Electronic Arts i sporo hitów

Steam promocje Cyberpunk 2077
Newsy PC

Oto najlepsze promocje na Steam tego tygodnia. Przeceny nie ominęły świetnych gier pokroju Cyberpunka 2077 czy Wiedźmina 3. No i jest też wyprzedaż gier EA.

Panie GabeN, proszę odłożyć mój portfel!

Najlepsze promocje na Steam

Steam praktycznie bez przerwy kusi nas wyjątkowymi ofertami i różnymi przecenami. Nawet jeżeli nie trwa jakaś większa wyprzedaż z okazji konkretnego święta, wciąż możemy znaleźć sporo przecenionych pozycji. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że łowienie najciekawszych gier może być niezwykle mozolnym i żmudnym doświadczeniem. Jednak nie martwcie się, bo na pomoc przychodzimy my.

Wybraliśmy najciekawsze oferty na przecenione gry na platformie Valve. Tym razem jest całkiem konkretnie i oprócz szeregu mniejszych gier, cięcia cen dotknęły również spore hity. CD Projekt RED aktualnie wyprzedaje wszystkie swoje pozycje, a w tym Cyberpunka 2077, którego kupimy za 99,50 zł (aż 80 proc. obniżka!) czy Wiedźmina 3 w wersji GOTY za 29,99 zł. Jeżeli jakimś cudem ominęło Was to arcydzieło – lepszej okazji raczej nie znajdziecie. W końcu „wiesiek” zapewnia nam tyle godzin zabawy, że ledwo 30 złotych wydaje się śmiesznie niską ceną.

Oczywiście nie samym CDPR człowiek żyje. Poniżej wybrane przez nas najciekawsze oferty:

Na co szczególnie warto zwrócić uwagę? Z pewnością zasługuje na nią niespodziewany hit, który w swoim czasie totalnie rozgromił konkurencję na Steam, czyli polski Drug Dealer Simulator z obniżką 60%. Timberborn to z kolei strategiczny hit o… bobrach – również mocno doceniony przez fanów. No i do tego świetny horror Little Nightmares 2 oraz cyberpunkowe The Ascent także mogą zagwarantować nam sporo godzin dobrej zabawy. Wszystkie aktualne promocje na Steam znajdziecie pod tym adresem.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie