Godzilla i Kong w Call of Duty to już pewniaki. Wyciekła grafika ze starciem potworów

Godzilla i Kong w Call of Duty: Warzone
PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Mało Wam nietypowych wydarzeń w Call of Duty: Warzone? Jeśli tak, szykujcie się na zostanie świadkami starcia Godzilli i Konga – to nie żart.

Niedawno do sieci trafiły pierwsze wieści wskazujące, że Godzilla pojawi się w battle royale od Activision. Teraz możemy być już pewni, że wielki jaszczur nie będzie osamotniony – w grze pojawi się również Kong. Wyciekła grafika promująca wydarzenie z udziałem głównych przedstawicieli MonsterVerse. Event nosi nazwę Operation Monarch i ma wystartować już 11 maja.

Jakby tego było mało, samo Activision niejako oficjalnie potwierdziło, że dziś ujrzymy zapowiedź wydarzenia. Małpka i jaszczurka dość dosadnie sugerują, że Godzilla i Kong faktycznie zmierzają do Call of Duty: Warzone. Pozostaje więc czekać na pełne ujawnienie eventu z wielkimi potworami.

Na razie nie ma pewności co do tego, jak będzie wyglądać rozgrywka z udziałem Konga i Godzilli. Gracze spekulują, że uczestnicy meczów Warzone będą mogli śledzić pojedynek dwóch bestii z odległości, a jeśli podejdą za blisko, zostaną przez nie zgnieceni. To jednak tylko gdybania i póki co warto zaczekać na konkrety od Activision.

Z pewnością znajdą się osoby, które będą narzekać, że Godzilla i Kong nie pasują do atmosfery aktualnej mapy Warzone. Według mnie, patrząc na dziwaczne skórki, które już znajdziemy w grze, obecność stworów z MonsterVerse to dość sympatyczne urozmaicenie, które może być naprawdę efektownym dodatkiem. Myślę, że większość fanów Warzone nauczyła się już przymykać oko na nietypowe pomysły twórców.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie