Postal 2 za darmo. Kontrowersyjny hicior do pobrania

Postal 2 - zrzut ekranu
PC

Jeśli macie ochotę na nieskrępowaną niczym rozwałkę, możecie odebrać za darmo grę Postal 2. Kultowa w niektórych kręgach produkcja jest dostępna do zgarnięcia bezpłatnie na jednej z popularnych platform.

Emanujący czarnym humorem tytuł można odebrać na platformie GOG – w tym miejscu. Produkcja raz dodana do biblioteki zostanie w niej już na zawsze. Aby zgarnąć grę musicie jedynie posiadać aktywne konto GOG.

W pakiecie z grą dostaniecie też pakiet dodatkowej zawartości. W paczce na GOG-u znajdziecie między innymi dwa dodatki, tapety, avatary, instrukcję, komiks i ścieżkę dźwiękową.

Postal 2 to pokręcona strzelanka z otwartymi lokacjami. Wcielamy się w niej w Kolesia, który musi wykonywać różnorodne zadania w pewnej bardzo nieprzyjaznej mieścinie. W trakcie rozgrywki będziecie mogli chociażby postrzelać do terrorystów, zasiać chaos na ulicach miasteczka i nakłonić przechodniów do podpisania pewnej petycji.

Czy warto dziś nadrobić Postala 2, jeśli ominął Was we wcześniejszych latach? Cóż, zależy od Waszych growych preferencji. Jeśli lubicie przepełnione czarnym humorem i momentami wręcz idiotyczne produkcje, poczujecie się jak w domu. Miejcie jednak na uwadze, że zdecydowanie nie jest to gra dla każdego i nie znajdziecie tu dobrej historii lub odkrywczej rozgrywki. Moim zdaniem mimo wszystko warto sprawdzić.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie