Animator God of War Ragnarok reaguje na pogłoski o opóźnieniu premiery gry

God of War Ragnarok - zrzut ekranu
PS4 PS5

Wczoraj otrzymaliśmy specjalną wiadomość od Santa Monica Studio. Zespół ogłosił, że nie jest jeszcze gotowy do kolejnego pokazu God of War Ragnarok, co mocno zaniepokoiło niektórych graczy. Niektórzy twierdzili nawet, że debiut tytułu został opóźniony.

Animator Director pracujący nad grą, Bruno Velazques, postanowił uspokoić zmartwionych fanów. Deweloper potwierdził, że produkcja ukaże się w tym roku. Podobną informację przekazało też paru innych przedstawicieli studia na Twitterze.

Przypominam, że nadal nie poznaliśmy konkretnej daty premiery gry. Póki co zaprezentowano jedynie krótki teaser, zwiastun z fragmentami rozgrywki oraz kilka grafik prezentujących postacie, które napotkamy w trakcie przygody.

Opóźnienie God of War Ragnarok byłoby marketingową katastrofą dla PlayStation. Przypominam, że to jedyna zapowiedziana gra od studia Sony, która ma mieć premierę w tym roku. Gdyby przygoda Kratosa została opóźniona, PlayStation nie miałoby swoim fanom nic większego do zaoferowania… przynajmniej jeśli chodzi o aktualny zestaw oficjalnie zapowiedzianych tytułów.

Niedawno pewien deweloper pracujący w PlayStation stwierdził, że firma ma jeszcze sporo do pokazania w tym roku. Robert Morrison zdradził, że Sony ma w zanadrzu jeszcze co najmniej jedną produkcję, która jest „równie fajna”, jak Ragnarok. Firma ma szykować też kilka innych hiciorów, o których nadal nie usłyszeliśmy, a które mają ukazać się w tym roku. Wieści od dewelopera są jednak tak enigmatyczne, że patrzyłbym na nie z przymrużeniem oka. Przynajmniej na razie.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie