3 gry za darmo na weekend. Ruszają Xbox Free Play Days

The Elder Scrolls Online - grafika
Xbox Series XOne

Jeśli lubicie ogrywać gry za darmo i macie konsolę Xbox, Microsoft przygotował dla Was kilka tytułów do sprawdzenia. Właśnie ruszyły najnowsze Free Play Days.

W ramach Free Play Days sprawdzimy trzy tytuły na konsolach Xbox One i Xbox Series X oraz S. Z bezpłatnej rozgrywki mogą skorzystać jedynie subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate.

Pierwszym z oferowanych tytułów jest The Elder Scrolls Online, czyli cenione MMORPG osadzone w świecie TES. Produkcja oferuje tonę zawartości na setki (jeśli nie tysiące) godzin zabawy i wkrótce otrzyma kolejne duże rozszerzenie. Nawet jeśli nie przepadacie za tytułami MMO, moim zdaniem jest to gra warta sprawdzenia.

Do Free Play Days trafiło również Monster Truch Championship, czyli – jak sama nazwa wskazuje – propozycja dla miłośników ogromnych ciężarówek. W grze przejedziemy się po torach, potopimy w błocie i oczywiście zmiażdżymy niejedną przeszkodę. Nie brakuje też możliwości personalizacji pojazdów.

Ostatnią z oferowanych produkcji jest GONNER2. Jeśli lubicie gry roguelite, zdecydowanie warto przetestować. To kolorowa, sympatyczna i szalenie wymagająca produkcja, w której przemierzycie lochy pełne śmiercionośnych potworów i zwiedzicie wymyślne plansze.

Gry za darmo w ramach aktualnego Xbox Free Play Days są dostępne od dziś do niedzieli 24 kwietnia. Macie więc sporo czasu na zapoznanie się z wymienionymi produkcjami.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie