Valve przechodzi samo siebie. Kolejki po Steam Deck stały się jeszcze krótsze

Steam Deck - Valve znów przyspiesza dostawy sprzętu
Newsy PC

Już niedługo zakup Steam Deck przestanie być problemem. Produkcja przenośnego komputera gamingowego Valve znów przyspieszyła.

Producent poinformował, że wysłano już wszystkie zaproszenia do zamówienia sprzętu przewidziane na trzeci kwartał tego roku, a swoje maile mogli otrzymać nawet niektórzy gracze, którzy mieli dostać możliwość zamówienia sprzętu dopiero w czwartym kwartale. Jeśli zaliczacie się do tego grona, koniecznie sprawdźcie maile.

Jak zauważyli niektórzy w internecie (widzimy was, Reddit!), coraz szybciej brniemy przez dokonane przez was rezerwacje – wynika to ze zwiększonej produkcji, a oprócz tego po raz kolejny pobiliśmy własne szacunkowe obliczenia. Wraz z dzisiejszą partią e-maili wysłaliśmy zaproszenia do dokończenia zamówienia dla wszystkich rezerwacji w 3. kwartale (lipiec – wrzesień).
Wczesne zakończenie naszych prac na 3. kwartał daje nam sporo dodatkowego czasu na przetworzenie kolejnego zbioru rezerwacji zaplanowanego na 4. kwartał, i to właśnie zaczęliśmy robić. Zaktualizowaliśmy stronę w sklepie, aby odzwierciedlić ten postęp w pracach opisem: wrzesień – grudzień.

– informuje Valve

Obecnie na możliwość zakupu Decka nie trzeba czekać przesadnie długo. Złożyłem rezerwację w połowie maja, a w tym tygodniu udało mi się zamówić swój egzemplarz. Jeśli zarezerwujecie Decka teraz, istnieje szansa, że trafi do Was jeszcze w tym roku.

Niedawno Valve ujawniło, że planuje już kolejne generacje Decków. Choć na konkrety na temat nowych urządzeń zapewne jeszcze sobie poczekamy, jest to świetny dowód an to, że producent nie może narzekać na brak zainteresowania urządzeniem.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie