PS5 ma dostać nowy, nieco dziwny model. Wiemy, kiedy premiera

Aktualizacja PS5 07.01.01. Sony łata problemy użytkowników
Newsy PS5

Niedawno świat obiegły wieści o najświeższej iteracji konsoli Sony, a teraz poznaliśmy kolejne. W sieci pojawił się przeciek z wiarygodnego źródła, który ujawnia nowy model PS5.

Informator Tom Henderson otrzymał wieści dotyczące kolejnego wcielenia najnowszej konsoli Niebieskich. Rzekomo zadebiutuje ono w okolicach września 2023 roku i całkowicie zastąpi dostępne obecnie na rynku warianty PlayStation 5.

Co ciekawe, urządzenie rzekomo zaoferuje odpinany czytnik płyt. Czytnik ma być podłączony do konsoli poprzez tylny port USB-C, a cały sprzęt po podpięciu urządzenia ma nie sprawiać wrażenia potwora Frankensteina złożonego z wielu niepasujących do siebie części. PS5 powinno wyglądać bardzo podobnie do swojej aktualnej wersji.

Źródła informatora wskazują również, że nowa wersja PlayStation 5 może być sprzedawana w zestawie z czytnikiem płyt lub bez niego. Czytnik najpewniej będzie też można kupić osobno.

Choć Tom Henderson jest wiarygodnym źródłem przecieków, warto mieć na uwadze, że powyższe informacje to wciąż niepotwierdzone doniesienia. O tym, czy opisywany model konsoli faktycznie trafi do sprzedaży, przekonamy się dopiero w przyszłym roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie