Ceny prądu i wysokie rachunki od jutra niestraszne, bo debiutuje… symulator Elektryka

Symulator-elektryka
Newsy PC

Ceny prądu… na samą myśl przechodzą mnie ciarki. Podwyżki wszędzie… szkoda gadać. A chciałoby się rozświetlić całą chatę i nie martwić o wysokie rachunki. Da się chociaż w symulatorze elektryka.

Kto utrzymuje się sam, pewnie ma dosyć podwyżek cen energii elektrycznej. Jeśli jesteś na granicy, a masz gdzieś oszczędzanie prądu, możesz sobie poużywać w nadchodzącym symulatorze elektryka.

W Electrician Simulator gracz wciela się w młodego elektryka, który przejmuje rodzinny biznes. Rozgrywka koncentruje się na wykonywaniu różnorodnych zleceń, w tym głównie misji fabularnych oraz naprawianiu przedmiotów we własnym warsztacie – czytamy w komunikacie od dewelopera. Warto tutaj wspomnieć, że za tytuł odpowiada niezależne Take IT Studio! z Katowic, w skład którego wchodzą m.in. osoby pracujące wcześniej w The Farm 51 przy Chernobylite oraz Chernobyl VR Project.

W symulatorze elektryka znajdziemy wszystko, czego możemy oczekiwać. Będzie naprawianie gniazdek, tworzenie całej instalacji elektrycznej czy „ożywianie” elektroniki, jak gamepady, urządzenia kuchenne i sprzęt audio.

Electrician Simulator dostał właśnie premierowy zwiastun, który wrzucam poniżej. Premiera gry na PC już 21 września, a w przyszłym roku również na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie