DoGRYwka – nowa gra ze świata Terminatora, zwiastun produkcji o Gollumie i koniec aktualizacji Red Dead Online

Terminator gra, zwiastun o Gollumie i koniec Red Dead Online. DoGRYwka
Newsy PC PS4 PS5 Technologie Xbox Series XOne

Gra nazwana roboczo Terminator Survival Project otrzymała oficjalną zapowiedź. Sprawdźcie też inne newsy z dzisiaj.

Terminator znów stanie do walki – tym razem jednak gra będzie oparta przede wszystkim na przetrwaniu. Fabuła produkcji ma nawiązywać do filmów, a zatem powinna spodobać się też najwierniejszym fanom całej franczyzy. Dziś w ramach zapowiedzi zobaczyliśmy zwiastun nadchodzącego tytułu.

W sieci zadebiutował też gameplay z gry The Lord of the Rings: Gollum. Wygląda jednak na to, że fani realistycznej grafiki może nieco zawieść poziom tej produkcji. Cała nadzieja teraz w samej rozgrywce i przedstawionych wydarzeniach – na szczęście poza oprawą graficzną tytuł ma jeszcze szansę spełnić oczekiwania.

Dzisiejszy dzień upłynął w dużej części pod znakiem zwiastunów. Aby więc odejść na moment od zapowiedzi kolejnych gier, skupmy się na moment na tytule, który może czekać smutny koniec. Mowa o Red Dead Online. Już dotychczasowe pogłoski sugerowały, że Rockstar chce skupić uwagę na powstającym ponoć GTA VI; dziś już wiadomo, że z tego właśnie względu sieciowa wersja Red Dead Redemption 2 nie będzie otrzymywać więcej dużych aktualizacji.

Co jeszcze wydarzyło się w ten piątek w świecie gamingu? Wszystkie dzisiejsze newsy znajdziecie poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie