Data premiery Skull and Bones ujawniona. Zobaczcie, jak wygląda rozgrywka po latach od zapowiedzi

Skull and Bones - data premiery i nowa rozgrywka ujawnione
Newsy PC PS5 Xbox Series

Gracze czekający na Skull and Bones zdecydowanie mają co świętować. Ubisoft (zgodnie z zapowiedzią) ujawniło datę premiery i zaprezentowało sporo materiałów z rozgrywki.

Piracka produkcja zadebiutuje na rynku 8 listopada bieżącego roku. Tak jak przypuszczano, tytuł trafi jedynie na PC, PlayStation 5, Xbox Series, Google Stadia i Amazon Luna, a więc ominie poprzednią generację konsol.

Data premiery datą premiery, ale wreszcie ujawniono też nowe materiały z rozgrywki. Gra przeszła bardzo wiele zmian od czasu pierwszych pokazów, choć widać, że Ubisoft idzie dość bezpiecznym i sprawdzonym dla siebie szlakiem. To gra o piratach, w której rozbudowujemy swoją łajbę zaczynając od malutkiej łódki, a kończąc na potężnym statku, a w międzyczasie wykonujemy zadania i bierzemy udział w bitwach morskich.

W grze nie zwiedzimy jednak zbyt wielu kawałków suchego lądu. Na brzeg zejdziemy tylko aby zająć się bardzo podstawowymi obowiązkami pirata, na przykład zgarnąć kolejne misje, więc nie uświadczycie tu lądowych bitew rodem z Assassin’s Creed IV: Black Flag. Wielka szkoda, ale nie można mieć wszystkiego.

Mam nieco mieszane uczucia. Z jednej strony Skull and Bones jest grą o piratach, a takowych bardzo mi ostatnio brakuje, a z drugiej widzę tu systemy rozgrywki, które na ten moment jawią mi się jako ubisoftowe zapychacze marnujące czas gracza. Chciałbym się miło zaskoczyć i na pewno sprawdzę grę w okolicach premiery.

Poza ogólnym pokazem rozgrywki. Ubisoft przygotowało też śliczny zwiastun CGI oraz prezentację rozwoju i personalizacji statku. Znajdziecie je poniżej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie