Nowy zwiastun The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me prezentuje zabójczo mroczną historię

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me - grafika ze zwiastuna
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W sieci pojawił się nowy zwiastun The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me. Twórcy gry podzielili się trailerem fabuły, a przy okazji zaprezentowali edycję kolekcjonerską.

Historia gry – bez zaskoczenia – pozwoli nam śledzić losy grupy przyjaciół. Zespół filmowców zostaje zaproszony do repliki domu słynnego seryjnego zabójcy i oczywiście nic nie idzie zgodnie z planem protagonistów. Miejsce akcji dość szybko zamienia się w śmiertelnie niebezpieczną pułapkę, a od graczy zależeć będzie, kto wyjdzie z niej cało, a kto padnie ofiarą czyhającego na głównych bohaterów zła.

Potwierdzono, że The Devil in Me będzie ostatnią grą pierwszego sezonu antologii The Dark Pictures. Możliwe więc, że na kolejną przygodę w tej serii przyjdzie nam poczekać nieco dłużej niż zazwyczaj.

Gra otrzyma również specjalne wydanie dla graczy, którzy cenią sobie gadżety związane z grami. Kolekcjonerka The Devil in Me nie jest przesadnie bogata, ale za to nie kosztuje zbyt wiele, bo jedynie 70,99 euro. Na ten moment nie wiadomo, czy kupimy ją w Europie.

W wydaniu Animatronic Collector’s Edition znajdziemy:

  • Grę
  • Wczesny dostęp do trybu Curator’s Cut
  • Pocztówkę w kopercie
  • Wizytówkę
  • Mapę hotelu
  • Popiersie animatronika

Tak wygląda edycja kolekcjonerska gry na oficjalnej wizualizacji:

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me - edycja kolekcjonerska

Premiera The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me już jesienią, a ja nie mogę się doczekać. Bardzo cenię produkcje Supermassive Games, choć klimat takiego House of Ashes średnio mnie zaintrygował. W tym przypadku jest jednak moim zdaniem znacznie ciekawiej i mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś naprawdę wartego uwagi.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie