Terminator dostanie kolejną grę. Tym razem survival z otwartym światem

Terminator dostanie kolejną grę. Tym razem survival z otwartym światem
Newsy PS5 Xbox Series

Firma Nacon zapowiedziała produkcję nazwaną tymczasowo „Terminator Survival Project”. Uniwersum morderczych maszyn wzbogaci się o kolejny mroczny tytuł.

Produkcja Nacon Studio Milan to – jak sama nazwa wskazuje – gra survivalowa tocząca się w otwartym świecie. Deweloperzy poinformowali, że nadchodząca pozycja zaoferuje oryginalną historię, która ma pasować do wydarzeń z filmów. Zapowiedziano również, że akcja gry toczy się przed powstaniem ruchu oporu Johna Connora.

Jak ujawniono podczas Nacon Connect, mamy przyjemność ogłosić, że nasz kolejny duży projekt będzie osadzony w świecie Terminatora, jednej z najpopularniejszych i najbardziej kultowych franczyz filmowych na świecie.
Gra rozgrywa się w postapokaliptycznym otwartym świecie i zawiera oryginalną historię, która opiera się na wydarzeniach z oficjalnych filmów. Gracz wciela się w grupę ocalałych z nuklearnej apokalipsy, walczących o przetrwanie w okresie pomiędzy Dniem Sądu a powstaniem ruchu oporu Johna Connora.

– informuje Nacon Studio Milan

A kiedy premiera? Cóż, jak twierdzą sami twórcy, „w odległej przyszłości”. Gra ma trafić na PC i konsole, ale nie spodziewałbym się, że poznamy konkretne platformy docelowe w ciągu najbliższych miesięcy. Bardzo możliwe, że produkcja Terminator Survival Project dopiero się rozpoczyna, a więc nawet pokaz rozgrywki może być dość daleko.

To nie jedyna gra na znanej licencji, którą wydaje Nacon. Na konferencji Nacon Connect pokazano też zwiastun rozgrywki RoboCop: Rogue City od polskiego studia Teyon, a firma wydawała też wcześniej gry osadzone w światach World of Darkness i Warhammer.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie