PS Plus Extra może otrzymać w lipcu sporo nowych gier. Przeciek sugeruje wybrane tytuły

PS Plus Extra i Premium z nowymi grami. Prawie same hity!
Newsy PS4 PS5

Pojawił się przeciek dotyczący nowych gier w PS Plus Extra. Wariant miał regularnie dostawać kolejne tytuły, zatem taki dodatek nie byłby niczym dziwnym.

Mimo wszystko radzimy podejść do tytułów z dużą ostrożnością – przecieki w tej sprawie dość trudno zweryfikować. W tym przypadku wieści pochodzą wprawdzie od sprawdzonego już informatora, lecz mimo wszystko nie możemy wierzyć w nie w 100%. Użytkownik BlackBate związany z forum ResetEra napisał, że jeszcze w lipcu w pakiecie PS Plus Extra pojawią się następujące produkcje:

  • Stray
  • Assassin’s Creed: The Ezio Collection
  • Final Fantasy VII Remake Intergrade + Episode INTERmission
  • Assassin’s Creed Unity
  • Assassin’s Creed: Freedom Cry
  • Saints Row IV: Re-Elected
  • Assassin’s Creed IV: Black Flag

Niestety jak na razie pewność mamy wyłącznie w kwestii jednej z siedmiu wymienionych powyżej produkcji. Już w czerwcu informowaliśmy, że Stray, czyli wyczekiwana produkcja z kotem przemierzającym cyberpunkowy świat, trafi do PS Plus Extra oraz Premium dokładnie w dniu swojej premiery. Ta nastąpi 19 lipca. Niewykluczone, że do tego dnia poznamy również dalsze szczegóły związane z pozostałymi tytułami w usłudze. BlackRate twierdzi, że podana lista stanowi wyłącznie ułamek całości, a subskrybenci mają otrzymać dostęp do większej liczby produkcji. Wszystkie mają trafić do usługi w dniu premiery Stray.

W tej chwili jedynym pewnikiem są comiesięczne bezpłatne gry dla abonentów Plusa. Lipcowa oferta jest już dostępna; w jej ramach możecie odebrać trzy kolejne tytuły.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie