Tak wygląda RoboCop: Rogue City w akcji. Intensywna rozgrywka rodem z filmu

RoboCop: Rogue City na pierwszej rozgrywce. Wygląda super
Newsy PC PS5 Switch Xbox Series

Polskie studio Teyon zaprezentowało zwiastun rozgrywki RoboCop: Rogue City. Produkcja twórców Terminator: Resistance zadebiutuje już w czerwcu przyszłego roku.

Do tej pory widzieliśmy jedynie skromny teaser gry, a teraz pokazano bardziej konkretny materiał. Zespół Teyon przygotował krótki, ale treściwy pokaz rozgrywki, a raczej montaż paru scen przygotowanych na silniku produkcji. Jedyne informacje o gameplay’u, jakie możemy z niego wyciągnąć, to fakt, że gra zaprezentuje rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby, a walka będzie dość brutalna.

Teyon potwierdza również, że w produkcji swojego głosu udzieli sam Peter Weller, czyli aktor wcielający się w robotycznego glinę w dwóch oryginalnych filmach. Fani marki mają więc zdecydowanie na co czekać.

Gra na razie zapowiada się całkiem nieźle. Choć Terminator: Resistance zebrało trochę krytyki, Rogue City wygląda na nieco inną grę, która może ustrzec się błędów poprzedniego projektu studia Teyon. Nie określiłbym się może wielkim fanem tego uniwersum, ale jestem ciekaw, co z tego wyjdzie.

RoboCop: Rogue City zadebiutuje w czerwcu 2023 roku. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 5, Xbox Series X i S oraz Nintendo Switch.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie