Gameplay The Lord of the Rings: Gollum już w sieci. Grafika nadal najsłabszym punktem gry

The Lord of the Rings: Gollum - nowy gameplay z gry o Smeagolu
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Twórcy zaprezentowali pierwszy materiał z rozgrywki The Lord of the Rings: Gollum. Jeśli czekacie na tę grę, obawiam się, że nie mam dobrych wiadomości.

A szczególnie, jeśli jesteście już przyzwyczajeni do nieco innego poziomu grafiki w grach. W tym przypadku niestety najprawdopodobniej nie zanosi się na rewolucyjne dzieło, choć wydaje się, że część elementów poprawiono od zeszłego roku. Mimo wszystko nadal trudno uznać, że gra prezentuje się dobrze – oprawa graficzna zdecydowanie nie jest tutaj mocną stroną produkcji nadchodzącej już wielkimi krokami.

Gra ma jednak szansę nieco nadrobić pierwsze złe wrażenie wywołane grafiką. Tytuł z pewnością będzie ważną ciekawostką dla fanów uniwersum stworzonego przez J.R.R. Tolkiena. W grze znajdzie się wiele lokacji doskonale znanych już z książek czy filmów; warto jednak podkreślić, że produkcja nie nawiązuje wprost do żadnej z adaptacji. Jest po prostu luźno osadzona w Tolkienowskim świecie. Dużym plusem jest wybranie różnych miejsc, w których będziemy mogli poprowadzić Smeagola. Twórcy nie ograniczyli się tu wyłącznie do Mordoru, ale zaprezentowali także inne znane tereny, m.in. kopalnie Morii czy las Mirkwood. W każdym z nich na bohatera czeka szereg przeciwników, których Gollum będzie musiał unikać; gra jest typową skradanką, otwartej walki tu nie uświadczymy.

The Lord of the Rings: Gollum pojawi się nie tylko na PC, ale również konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Datę premiery wyznaczono na 1 września 2022 roku; port na konsole od Nintendo zadebiutuje w późniejszym terminie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie