Kratos z God of War, logo PS Plus (na dolarach), słynna dłoń z pistoletem z Abandoned

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – nowy trailer God of War na PC, tani PS Plus na rok i Abandoned otrzyma niebawem prolog

Wraz ze sklepem Eneba przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, który umożliwi Wam nabycie dostępu do usługi PS Plus na 12 miesięcy za nieco ponad 164 zł. Dzięki temu możecie zaoszczędzić nawet 70 zł!

Twórcy Abandoned poinformowali graczy, że w ciągu najbliższych miesięcy pojawi się specjalny, grywalny prolog ich produkcji. Ten będzie miał nawet specjalną listę trofeów na PS5.

Dziś do sieci trafił nowy trailer God of War na PC. Deweloperzy nareszcie zdradzili, jakie usprawnienia otrzyma port na komputerach osobistych. Wiele z nich korzysta z technologii NVIDIA, dlatego warto mieć kartę graficzną z układem tego producenta. Te i pozostałe newsy znajdziecie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%