Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na PC? Tak wskazywało Sony, ale prawda jest inna

Spider-Man Miles Morales - bohater buja się na pajęczynie i próbuje złapać telefon
PC PS4 PS5

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales zadebiutowało na PS4 i PS5 pod koniec zeszłego roku. Produkcja Sony jest dostępna tylko na konsolach, choć niektórzy mogli przez chwilę liczyć, że trafi również na PC.

Wszystko przez błąd na stronie PlayStation Store. Wskazywała ona, że Miles Morales jest dostępny na komputerach osobistych i jest tytułem czasowo ekskluzywnym dla konsol Sony. Rzeczywistość jest oczywiście zupełnie inna.

Sprawę skomentował pracownik Insomniac Games. Potwierdził, że póki co nie ma żadnych planów na przeniesienia Milesa Moralesa na PeCety, a opis na stronie PlayStation jest błędny.

To jest błąd w ich szablonie. Nie mamy planów przeniesienia gry na PC. Albo po prostu (opis – red. ) odnosi się do innych gier w ramach tej funkcji lub grupy.

– napisał Community Director Insomniac Games, James Stevenson, na Twitterze

Podsumowując, na razie możemy zapomnieć o premierze Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na PC. Gra pozostaje ekskluzywna dla konsol PlayStation. Choć niewykluczone, że trafi na komputery w bardziej lub mniej odległej przyszłości.

Niedawno ogłoszono, że Marvel’s Spider-Man otrzyma darmowe kostiumy na PlayStation 5. Więcej na ich temat przeczytacie w tym artykule.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie