Wiedźmin 3 x BlackMilk - kolekcja ubrań - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 łączy siły z marką BlackMilk. Zobaczcie kolekcję ubrań inspirowaną grą

Twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ogłosili współpracę ze sklepem odzieżowym BlackMilk Clothing. Firmy przygotowały wspólnie serię ubrań inspirowaną samą grą oraz postaciami z niej.

Nie zabrakło przeplatającego się wszędzie talizmanu mocy z głową wilka, ale jest i też kilka bardziej kreatywnych pomysłów. Przykładowo sympatycznie wyglądający tzw. long sleeve lub sukienka oteksturowana mapą gry. Na uwagę zasłużyło także body z długim rękawem, które wygląda jak zbroja Geralta. Rzućcie okiem na wybrane przeze mnie propozycje:

Wiedźmin 3 x BlackMilk - czarna długa suknia
Wiedźmin 3 x BlackMilk - czarne ubrania (suknia i spódnica)
sukienka z mapą gry
long sleeve
body
Źródło: BlackMilk Clothing

Na ten moment nie są znane ceny kreacji, które wchodzą w skład omawianej kolekcji. Sprzedaż ubrań rozpocznie się 14 grudnia 2021 roku za pośrednictwem strony internetowej BlackMilk. Wszystkie pozycje z tej wyjątkowej listy znajdziecie w tym miejscu. Zachęcam do przejrzenia, ponieważ powyższe zdjęcia to tylko część ze wszystkich produktów powstałych w ramach kolaboracji marek.

Jak oceniacie powyższe pomysły nawiązujące do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon? Zachęcam do podzielenia się opinią w sekcji komentarzy.

Odzież inspirowana grami wideo to oczywiście żadna nowość. Niejeden raz na łamach Planety Gracza omawialiśmy tego typu inicjatywy. Przykładowo niedawno Adidas stworzył obuwie sygnowane logiem Xbox. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%