Battlefield 2042 - Webster

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Aktualizacja 3.1 do Battlefield 2042 bez tajemnic. Wiemy, kiedy kolejne poprawki

Twórcy gry Battlefield 2042 podzielili się spisem poprawek z aktualizacji 3.1. To ostatni update, który pojawi się w tym roku na konsolach i PC. Kolejne patche pojawią się dopiero po Sylwestrze.

Taki scenariusz wynika ze zbliżającej się przerwy świątecznej. Każdy ma prawo do odpoczynku, a zespół DICE ostatnio pewnie nie ma żadnej ani jednej wolniejszej chwili. Niedawno do Battlefield 2042 zadebiutował zestaw ponad 300 poprawek, więc nie można mówić o tym, że deweloperzy siedzą i nic nie robią.

Już jutro (9 grudnia 2021 roku) na PC oraz konsolach zadebiutuje aktualizacja 3.1, a poniżej możecie znaleźć pełen spis najważniejszych poprawek. Jak widać, jest tego trochę, a patch notesy dotyczą wszystkiego – od balansu rozgrywki, przez usunięcia bugów, po sprawy dotyczące konkretnych platform.

  • Usprawnienia w zakresie uspójnienia rejestracji trafień pociskami.
  • Zmiany w wyważeniu rozproszenia pocisków i odrzutu.
  • Kolejne zmiany w wyważeniu działek 30 mm, 40 mm i 57 mm w pojazdach naziemnych mające ograniczyć ich skuteczność przeciwko piechocie.
  • Naprawiono rzadki błąd powodujący, że gracz mógł być niewidzialny dla wrogów.
  • Naprawiono kilka błędów związanych z granatami i wyrzutniami.
  • Usprawniono przechodzenie między poszczególnymi ekranami menu dla graczy Xbox, aby ułatwić im rezygnację z rozgrywki międzyplatformowej.
  • Wprowadzono szereg usprawnień dźwięku, aby poprawić ogólne wrażenia dźwiękowe, szczególną uwagę poświęcając takim obszarom jak czystość, odległość od źródła i percepcja kierunkowa.

Pełną listę zmian w języku polskim możecie znaleźć w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%