Khaby Lame żartuje ze słabego cosplay’u i reklamuje Xbox Series S w nowym spocie

Xbox Series S - Khaby Lame - reklama konsoli - PG
Xbox Series S

Khaby Lame, drugi najpopularniejszy TikToker na świecie ponownie wystąpił w spocie reklamowym Xbox Series S. Tym razem drugie skrzypce zaraz za konsolą gra Halo Infinite.

Niedawno w sieci został opublikowany inny spot z wystąpieniem tego jednego z najpopularniejszych influencerów ostatnich miesięcy. Wtedy to w zabawny sposób zaprezentowano atuty słabszego current-gena, przy okazji pokazując kilka zgrabnych ujęć z popularnego Fortnite’a. Poniżej możecie zobaczyć kolejną dawkę z najwidoczniej serii spotów, w których występuje Khaby.

Stali Czytelnicy Planety Gracza doskonale wiedzą, że naszej redakcji temat cosplay’ów nie jest niczym obcym. Trzeba przyznać, że w świecie popkultury zdarzają się te lepsze i te gorsze. Khaby na powyższym materiale pokazuje, że jeśli ktoś chce odlecieć w kosmos, wcale nie musi budować kosmicznej zbroi z kartonu. Wystarczy Xbox Series S i Halo Infinite, aby odczuć istnie gwiezdne wrażenia. Tak przynajmniej rozumiem tę prawie minutę materiału.

Jeśli moja dziennikarska intuicja dobrze mi podpowiada, kolaboracja Khaby’ego i Xboxa powinna jeszcze trochę potrwać. Sam widziałem po zainteresowaniu wcześniejszym tekstem, że rzeczywiście w tej niecodziennej współpracy może być jakaś metoda.

A Wy co sądzicie o czymś takim? Uważacie, że branie „znanych twarzy” do tego typu spotów ma większy sens? Cóż, jest to praktyka, którą znają najstarsi górale, więc zdziwiłbym się, gdyby tak nie było.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie