Xbox Series S - Khaby Lame - reklama konsoli - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Khaby Lame żartuje ze słabego cosplay’u i reklamuje Xbox Series S w nowym spocie

Khaby Lame, drugi najpopularniejszy TikToker na świecie ponownie wystąpił w spocie reklamowym Xbox Series S. Tym razem drugie skrzypce zaraz za konsolą gra Halo Infinite.

Niedawno w sieci został opublikowany inny spot z wystąpieniem tego jednego z najpopularniejszych influencerów ostatnich miesięcy. Wtedy to w zabawny sposób zaprezentowano atuty słabszego current-gena, przy okazji pokazując kilka zgrabnych ujęć z popularnego Fortnite’a. Poniżej możecie zobaczyć kolejną dawkę z najwidoczniej serii spotów, w których występuje Khaby.

Stali Czytelnicy Planety Gracza doskonale wiedzą, że naszej redakcji temat cosplay’ów nie jest niczym obcym. Trzeba przyznać, że w świecie popkultury zdarzają się te lepsze i te gorsze. Khaby na powyższym materiale pokazuje, że jeśli ktoś chce odlecieć w kosmos, wcale nie musi budować kosmicznej zbroi z kartonu. Wystarczy Xbox Series S i Halo Infinite, aby odczuć istnie gwiezdne wrażenia. Tak przynajmniej rozumiem tę prawie minutę materiału.

Jeśli moja dziennikarska intuicja dobrze mi podpowiada, kolaboracja Khaby’ego i Xboxa powinna jeszcze trochę potrwać. Sam widziałem po zainteresowaniu wcześniejszym tekstem, że rzeczywiście w tej niecodziennej współpracy może być jakaś metoda.

A Wy co sądzicie o czymś takim? Uważacie, że branie „znanych twarzy” do tego typu spotów ma większy sens? Cóż, jest to praktyka, którą znają najstarsi górale, więc zdziwiłbym się, gdyby tak nie było.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%