Podobało Ci się Succubus i Agony? Zapisz sobie tę datę

paranoid od twórców succubus madmind studio
PC

Madnight 2021: Horror Showcase to specjalne wydarzenie dla fanów “growych” horrorów. Odpowiadają za nie polscy twórcy kontrowersyjnego Succubus.

Ciekaw jednak jestem, czy zostanie zaprezentowane coś, czego się nie spodziewamy…

Twórcy Succubus organizują własny event

Jak czytamy w aktualnościach Steam polskiego Madmind Studio, deweloperzy ogłaszają specjalne wydarzenie dla fanów horrorów. Nazwane ono zostało “Madnight 2021: Horror Showcase” i skupi się nie tylko na kolejnych tytułach nie tylko tego producenta, ale również i innych twórców.

Event powstał we współpracy z Rely on Horror i to właśnie tam odbędzie się transmisja. Kiedy? 16 grudnia 2021 roku. Na szczęście organizatorzy uchylili rąbka tajemnicy.

Ostatnio pozycja polskiego dewelopera, Succubus, choć wielce kontrowersyjna, okazała się przyjęta o wiele lepiej niż wcześniejsze Agony. Wiemy, że na wydarzeniu pojawi się niedawno zapowiedziany Void Slayer, a także ciekawie zapowiadające się Paranoid i ultra-brutalny Tormentor. Do tego możemy spodziewać się gości specjalnych i innych twórców oraz gier – Anatomy Simulator, Chernobyl Liquidators i wiele więcej.

The Hell Messenger (host wydarzenia – dop. red) zabierze widzów w przerażający świat horroru, który może przybierać różne formy. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda praca w krematorium? Co czuje i widzi osoba z zaawansowaną schizofrenią paranoidalną? A może masz ochotę na ekstremalną dawkę bezkompromisowej brutalności i gore?

Ogłoszenie wydarzenia na Steam

Wygląda więc na to, że możemy spodziewać się także innych rzeczy, a nie tylko samych gier wideo. Ciekaw jestem, czy twórcy zapowiedzą więcej gier, czy też skupią się na tych, o których już wiemy. Przekonamy się już 16 grudnia.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie