Ruszają testy WW2 Rebuilder. Własnoręcznie odbudujemy Europę po II wojnie światowej

ww2 rebuilder steam
PC

W większości gier zajmujemy się niszczeniem miast. Tym razem pomożemy w ich odbudowie. Zapowiedziano testy WW2 Rebuilder.

Najnowsza pozycja od Madnetic Games zapowiada się niezwykle intrygująco.

WW2 Rebuilder to zupełnie inny rodzaj „symulatora”

Ileż mieliśmy już różnego rodzaju „symulatorów” związanych z budowaniem? Pomyślmy… Nie no, całkiem sporo. Najnowsza gra od polskiego Madnetic Games zapowiada się jednak pod tym kątem wyjątkowo. Wyróżniają ją realia, w jakich została osadzona.

W WW2 Rebuilder zajmiemy się bowiem… odbudową europejskich miast po II wojnie światowej. Pomysł brzmi intrygująco i sam muszę przyznać, że potencjał na „satysfakcję” drzemie w tym tytule, jak w żadnym innym. W końcu własnoręcznie będziemy na początku niszczyć, aby później posprzątać i finalnie wykorzystać surowce, dosłownie przywracając miastom świetność.

Roboty zapowiada się co niemiara. Każdą cegiełkę postawimy sami, wykorzystamy ciężki sprzęt do niszczenia i sprzątania gruzów, a także rozplanujemy nasze kolejne działania. Twórcy na razie nie wyjawili, jakich miejsc możemy się spodziewać, ale z pewnością pojawi się Londyn. Byłoby również miło, gdybyśmy mogli pomóc powojennej Warszawie.

Powyższy zwiastun zaprasza na zamknięte testy gry wersji demo. Na nie możemy zapisać się dzięki karcie Steam produktu. Choć pozycja zapowiada się naprawdę ciekawie, trochę szkoda, że na razie nie ma słowa o trybie multiplayer. Wydaje mi się, że tego typu „symulacja” dostarczyłaby jeszcze więcej radochy, gdybyśmy mogli odnawiać miasta wraz ze znajomymi. W sumie „symulator budowy” z prawdziwego zdarzenia z trybem multi brzmi jak coś potencjalnie genialnego…

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie