Brutalny zwiastun God of War na PC. Sprawdźcie, co wprowadzi nowa wersja

God of War na PC - Kratos - walka z bossem - PG
PC

PlayStation właśnie opublikowało nowy trailer PeCetowego wydania God of War. Twórcy gry zachwalają w nim wiele technologii, których nie posiadają wydania stworzone z myślą o PS4 i PS5. Mam nadzieję, że macie nieco nowsze karty od NVIDIA, ponieważ to one w głównej mierze się przydadzą.

O God of War zmierzającym na PC wiadomo oficjalnie już od kilku tygodni. W międzyczasie było cicho na temat szczegółów produkcji, ale na szczęście okres tej niewiedzy jest już przeszłością. Spójrzcie na poniższy zwiastun i przekonajcie się na własne oczy, czy warto sięgnąć po ten port.

Wydanie PeCetowe zaoferuje graczom wsparcie wielu technologii, m.in. te prosto z kuźni NVIDIA. Po pierwsze pomyślano o wykorzystaniu DLSS, czyli „ficzeru” dostępnego na kartach graficznych z serii RTX. Dzięki niemu układy GPU są w stanie wygenerować znacznie więcej FPS-ów.

Drugą z zaprezentowanych nowości jest zwiększenie rozdzielczości cieni w grze względem tych z wcześniejszych wersji. Trzecie urozmaicenie to polepszone odbicia w połyskliwych powierzchniach. Nie wspomniano w tym przypadku, że ta nowość wymaga RTX-ów, więc niekoniecznie musi być mowa o ray tracingu. Ostatnią poprawką jest implementacja NVIDIA Reflex, czyli specjalnego API, które obniża opóźnienie wyświetlanego obrazu.

Premiera GoW na PC odbędzie się 16 stycznia 2022 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie