Far Cry 6 dostało trzecią aktualizację. Szykujcie się na sporo pobierania

Far Cry 6 - protagonistka
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ubisoft nie przestaje ulepszać Far Cry 6. Choć gra nie zdobyła aż tak wysokich ocen, teraz granie w nią powinno być znacznie bardziej komfortowe.

Najnowsza aktualizacja powstała przede wszystkim z myślą o posiadaczach PC i Xbox.

Far Cry 6 Title Update 3

Najnowsza część cenionej serii FPS-ów z otwartym światem okazała się udaną, choć mało rewolucyjną produkcją. Ewidentne jest, że Ubisoft musi „zrobić coś” z marką, która w innym przypadku może zmierzać donikąd, a wręcz – tkwić w miejscu. Zanim do tego dojdzie, „szóstkę” trzeba naprawić.

Najnowsza aktualizacja to już trzeci patch do tytułu. W zależności od konsoli zajmuje następującą ilość miejsca (wszystkie podane liczby to wartości przybliżone):

  • PC: 8 GB bez HD Texture Pack albo 12.4 GB z HD Texture Pack
  • PlayStation 4: 15 – 21 GB
  • PlayStation 5: 22 GB
  • XONE: 10 GB
  • Xbox Series X: 14 GB
  • Xbox Series S: 10 GB

Najbardziej skupiono się na naprawie wyświetlania tekstur, gdy mamy pobraną paczkę tekstur w wysokiej rozdzielczości.

Wprowadziliśmy pewne zmiany w dodatku HD Texture Pack na PC, które powinny zmniejszyć rozmycie obrazu, które pojawiało się u niektórych graczy. Sprawdzając te doniesienia, zauważyliśmy, że gracze używają kart graficznych z mniej niż 12 GB dostępnej pamięci VRAM. W przypadku korzystania z dodatku HD Texture Pack przy mniejszej ilości pamięci VRAM niż minimalna wymagana, wydajność i wygląd gry mogą być gorsze niż bez tego pakietu.

Komentarz twórców

Ponadto naprawiono problemy związane z DLC Vaas: Insanity, znikającym kursorem menu czy nieobecnymi dodatkami do broni w wersji na Xbox. Dodana została możliwość dostosowania rozmiaru napisów oraz ulepszono tryb kooperacji. Szczegółowy opis aktualizacji znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie