DoGRYwka – spora aktualizacja PS5, nasza planeta na Unreal Engine 5 oraz piekielna partia Sapera

DoGRYwka - 13 kwietnia
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series Xbox Series S XOne

Najnowsza aktualizacja do PS5 zajmuje naprawdę sporo miejsca. Łatka wymaga poświęcenia aż 1,057 GB wolnej przestrzeni, ale… nie liczcie na zbyt wiele. „Klasycznie” to określenie, które pasuje tu jak ulał.

Pewien internauta postanowił przenieść całą naszą planetę na… Unreal Engine 5. Wiem, jak to brzmi, ale nie ściemniam! Projekt przywodzi na myśl piękniejszą wersję Microsoft Flight Simulator i pełen jest imponujących detali. Ciekawe, kiedy będzie dane nam zagrać w gry o takiej skali?

Inny internauta nie tyle chwali się swoim osiągnięciem, ile szuka pomocy. Rozpoczął bowiem partię Sapera, która zajęła mu dość sporo życia. Tysiące internautów miały wspomóc go w boju, a rzut monetą zadecydował o jego losie. Czy mu się udało?

Odpowiedzi na te i inne pytanie znajdziecie w dzisiejszej zbiorówce newsów!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie