Nowa aktualizacja PS4 już jest. Wszystko, co wiemy o nowym patchu

Gry wideo w kryzysie
Newsy PS4

Nowa aktualizacja systemu operacyjnego PS4 jest już możliwa do pobrania na Wasze konsole. Na czym się skupia update i co takiego wprowadza na nieco już starszy sprzęt PlayStation?

Niestety, nie spodziewajcie się po najnowszym patchu wybuchów, pościgów, pięknych ludzi i masy efektów specjalnych. Jak pewnie część z Was wyczuwała to w kościach, kolejny raz aktualizacja systemu PS4 skupia się na poprawce wydajności systemu.

W myśl przysłowia „darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby” raczej nie będę narzekał. W końcu według zapewnień niebieskich nasze PS4 mają teraz działać lepiej, więc nie ma powodów do wybrzydzania. Jakby nie patrzeć, chyba trzeba już powoli myśleć o tym, że prędzej czy później PS4 straci wsparcie w formie otrzymywania nowych funkcji.

Zwiastunem takiego scenariusza powinien być etap, kiedy to PlayStation będzie po prostu opłacać się bardziej inwestować w kierunku tego, by to posiadacze „czwórek” przeszli na nowszą konsolę. Na ten moment jednak problemy z dostępnością PS5 nie zapowiadają, by Sony prędko chciało porzucić PS4. Skądś trzeba czerpać pieniądze, prawda?

Jeśli jednak jesteście szczęśliwymi posiadaczami PS5, z pewnością zainteresuje Was to, że i ta konsola otrzymała dziś aktualizację. Wszelkie informacje na jej temat znajdziecie w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie