Najnowsza aktualizacja do Ghost of Tsushima wylądowała, ale nie liczcie na więcej

Ghost of Tsushima Director's Cut - główny bohater głaszcze kotka
Newsy PS4 PS5

Jedna z najlepszych gier 2020 roku, Ghost of Tsushima, dostała aktualizację 2.18. Twórcy jednocześnie wyjaśniają, iż nie pracują nad kolejnymi łatkami.

Te mogą się pojawić, ale raczej w przypadku wykrycia rażących błędów.

Aktualizacja 2.18 do Ghost of Tsushima

Tytuł od Sucker Punch okazał się jedną z najlepszych gier 2020 roku, a zarazem świetnym zwieńczeniem ery PS4. Nic dziwnego, że w przygotowaniu jest film, a twórcy zakasują rękawy. Czy pracują nad kontynuacją? Tego nie wiemy, ale jest na to raczej spora szansa. Tym bardziej że GoT zostało już w pełni załatne.

Przynajmniej na to wskazują twórcy, którzy wydali właśnie najnowszą aktualizację. Łatka aktualizuję grę do wersji 2.18 w wersji PS4 oraz 2.018 w przypadku PS5. Cały patch skupia się przede wszystkim na łataniu problemów związanych z trybem multiplayer – Legends. Sporo poprawek dotyczy m.in. zdobywanych przedmiotów, a także usprawnieniu niektórych elementów rozgrywki. Wyeliminowano także bugi związane m.in. z tutorialem czy niektórymi elementami wyposażenia.

Co zaś tyczy się trybu dla pojedynczego gracza, twórcy zadbali o inwentarz kupca po Nowej Grze Plus oraz poprawili niektóre cutscenki. Całą listę zmian znajdziecie w tym miejscu. Nie jest to jednak koniec rewelacji związanych ze świetną grą.

Fani muszą liczyć się z tym, iż… nie dostaną raczej już więcej tak dużych łatek. Najnowszy patch jest ostatnim, a deweloperzy wyjaśniają, iż nie mają w przygotowaniu kolejnego. Radzą jednak zgłaszać swoje uwagi, więc w przypadku wykryciu rażących błędów zapewne zostaną one załatane. Czy to koniec wsparcia dla gry? To trochę tak brzmi, ale w końcu autorzy muszą skupić się na kolejnej pozycji, a nie siedzieć tylko przy Tsushimie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie