Ależ piękny ten świat przyszłości. Zobaczcie zdjęcia zwycięzców konkursu Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 ze specjalnym wydarzeniem. W końcu zapowiedź DLC?
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Konkurs na screeny z Cyberpunk 2077 właśnie się zakończył. CD Projekt RED pochwaliło się zwycięskimi pracami i nie da się im odmówić walorów artystycznych.

Cyberpunk 2077 piękną grą jest, a nie hula przecież na Unreal Engine 5…

Zwycięzcy konkursu Cyberpunk 2077

CD Projekt RED oprócz rozbudowywania i aktualizowania swojej gry zajmuje się także jej promocją. W pewien sposób dotyczy to również utrzymywania zainteresowania społeczności. Właśnie zakończył się pierwszy etap Wyzwania Trybu Foto. Nie można przecież odmówić grze uroku i przepięknej oprawy.

Wydarzenie podzielono na trzy etapy, a już dziś ma startować drugi. Zanim jednak się on rozpocznie, już teraz poznaliśmy trzech zwycięzców pierwszego, zapowiedzianego jakieś dwa tygodnie temu. Każdy etap dotyczy innego tematu przewodniego. Przy pierwszym gracze musieli sfotografować mieszkania w Night City. Najlepsze foty otrzymały wyróżnienie na Twitterowym koncie Cyberpunka 2077.

CDPR informuje, że zwycięskie foty należą do użytkowników: ston3d_head, Devkobotes i Kerm. Deweloperzy przyznają, że było ciężko wyłonić najlepsze zdjęcia, gdyż nadesłano ich naprawdę dużo i wszystkie trzymały wyrównany poziom. Wspomniane screeny znajdziecie poniżej.

Cyberpunk jest przepiękną grą, która zachwyciła także specjalistów m.in. z Digital Foundry. Nagrodzili ten tytuł mianem najładniejszej gry 2020 roku. Nie dziwi więc, że DF nie jest zbyt szczęśliwe z porzucenia silnika REDEngine na rzecz Unreal Engine 5. Nowy Wiedźmin ma bowiem bazować na technologii od Epic. Najpewniej DLC do Cyberpunka będzie ostatnią pozycją, która powstanie na autorskim silniku polskich twórców. Z jednej strony to wielka szkoda, ale z drugiej – znacznie większa wygoda. W końcu deweloperzy wielokrotnie wspominali o sporej pracy, którą trzeba było włożyć w jego dostosowanie do kolejnych gier.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie