Promocje dnia – PS5 w polskich sklepach, sporo przecenionych laptopów oraz tani God of War na PS5

Promocje dnia - 13 kwietnia
Newsy PC PS4 PS5

Stała się rzecz niezwykła – w Polsce da się kupić PS5. W ostatnim czasie konsolę od Sony znaleźć jest coraz ciężej. Oprócz tego świetne laptopy oraz tańszy God of War.

Wszystkie prezentowane poniżej oferty ważne są w chwili publikacji artykułu.

PS w polskich sklepach

Ale wysypało! W Polsce aktualnie znajdziecie PS5 i to dostępne od ręki. Na szczęście nie musicie poświęcać czasu, aby szukać konsoli. Zrobiliśmy to za Was, a wszystkie oferty znajdziecie w linku poniżej. Radzimy jednak się spieszyć.

Środa – Dzień Laptopa

Jest środa, a to oznacza kolejne święto łowców promocji, którzy czają się na ciekawy laptop w dobrej cenie. Parę sztuk już się wyprzedało, ale część modeli wciąż jest dostępna. Dlatego też, jak w przypadku PS5, radzimy się pospieszyć.

Tańszy God of War

GoW na PC jest genialną konwersją, ale gra oryginalnie pochodzi z konsoli PS4. Dostępna jest teraz także i na PS5, a jeżeli posiadacie któryś z tych sprzętów Sony – wstyd nie spróbować. Zwłaszcza, że kolejna część w drodze.

To nie wszystko! Poniżej reszta wartych uwagi promocji, które dziś dla Was znaleźliśmy:

Oczywiście zalecamy również zaglądanie do naszego działu z promocjami na bieżąco!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie