DoGRYwka – szczegóły przejścia na nowego PS Plusa, gra o holowaniu czołgów traktorem i teaser Modern Warfare II

DoGRYwka - 29 kwietnia
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series XOne

PlayStation oficjalnie przyznaje, że aktualnie nie przedłużymy naszych abonamentów PS Plus. Ponadto przedstawiono konkretne informacje na temat przejścia na nową wersję usługi.

Ukraińscy deweloperzy zrobili prześmiewczą grę o holowaniu rosyjskich czołgów ukraińskimi traktorami. Brzmi kuriozalnie, ale takie rzeczy faktycznie dzieją się w Ukrainie. Ciekawy tytuł pobierzemy za darmo, ale w przypadku chęci zapłaty za grę, wspomożemy poszkodowanych.

Activision oficjalnie zaprezentowało krótki teaser nowej części Call of Duty. Modern Warfare II, bo tak się nazywa, z pewnością spowoduje nie lada problemy z rozróżnieniem z innymi częściami serii. Ponadto gracze dopatrzyli się informacji na temat możliwego miejsca akcji i wcale nie chodzi o Amerykę Łacińską znaną z przecieków.

Poniżej znajdziecie wszystkie newsy z dzisiaj!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie