Kolejna gra za darmo od Epic Games Store spodoba się fanom planszówek

Epic Games Store PG - darmowe gry
PC

Ujawniono, jaka będzie kolejna gra za darmo w Epic Games Store. Tym razem przygotowano coś dla miłośników cyfrowych gier planszowych.

Gracze posiadający konta Epic Games będą mogli odebrać adaptację znanej i lubianej planszówki: Terraforming Mars. Weterani gier stołowych z całą pewnością kojarzą ten tytuł, a nawet jeśli z grami planszowymi Wam nie po drodze, to i tak pewnie słyszeliście o Terraformacji Marsa. To po prostu wielki hicior.

Terraforming Mars przenosi założenia fizycznego odpowiednika do cyfrowych realiów. Choć zasady są podobne, w gruncie rzeczy gra się w to troszkę inaczej ze względu na sposób podania. Warto wspomnieć, że produkcja posiada też tryb wieloosobowy, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby zebrać paczkę znajomych nawet z dalszych zakątków świata i zagrać kilka rundek. Trochę rywalizacji nigdy jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Kolejna gra za darmo w Epic Games Store zostanie udostępniona już 5 maja o godzinie 17:00.

Przypominam, że już teraz możecie zgarnąć dwie inne produkcje w Epic Games Store: Paradigm i Just Die Already. Pierwszy tytuł to absurdalna i pokręcona przygodówka 2D, a drugi jest sandboxem z morderczymi staruszkami w roli głównej. Epic postawił więc na dość… nietypowe darmówki.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie