Twórcy Scorn obrzydzają nas nowym materiałem. Być może niebawem poznamy więcej informacji

Scorn dostanie darmowy prolog i powinno zadebiutować bez przeszkód
Newsy PC Xbox Series

Scorn to jeden z najbardziej wyczekiwanych growych horrorów tego roku. Twórcy zaprezentowali kolejny króciutki materiał, ale za horyzontem majaczy więcej informacji.

Powoli zbliża się czas wielkich wydarzeń gamingowych. Choć w tym roku E3 się nie odbędzie, wiele wskazuje na to, że mniejsze eventy je zastąpią. Będzie przecież samodzielne PC Gaming Show, Summer Games Fest czy też niedawno ogłoszona konferencja Xboxa i Bethesdy. Twórcy nadchodzącego horroru zbiegli się w czasie z ogłoszeniem wydarzenia.

Na Twitterze deweloperzy regularnie wrzucają nowe materiały z gry, które są na tyle krótkie, że nie można mówić o jakichkolwiek szczegółach, ale wzbudzają zainteresowanie graczy. Ponownie dostaliśmy króciutki fragment gameplayu. Tym razem trwa całe 8 sekund i obejrzeć na nim możemy… coś. To taki trochę jakby… organiczny batyskaf? Sam nie wiem, co to jest, ale wygląda brzydko, straszno i mrocznie. Czyli tak, jak powinno.

No dobra, ale czy w końcu dowiemy się czegoś więcej? O samej rozgrywce mówiono przecież niewiele – ot, szykuje się horror akcji stawiający na wywołanie u odbiorcy skrętu kiszek. Deweloperzy czerpią garściami z H.R Gigera oraz Beksińskiego. To gra, w której nawet drzwi żyją, a prześladujący nas potwór wygląda bardziej obrzydliwie niż strasznie. Tak, wiem – też nie mogę się doczekać.

Twórcy wrzucili jednak nowy materiał chwilę po oficjalnym ogłoszeniu konferencji Xbox i Bethesdy. Z racji tego, że nowy horror ukaże się na PC, konsoli Xbox oraz trafi na premierę do Xbox Game Pass, bezpiecznie jest założyć, iż tytuł zostanie zaprezentowany w całej swojej okazałości w trakcie eventu, który odbędzie się 12 czerwca. I mamy na to nadzieję, bo przecież Scorn ma zadebiutować już w październiku tego roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie