Nowe Call of Duty oficjalnie zapowiedziane. Straszliwy bałagan z tytułem gry

Call of Duty na PlayStation przez 3 lata po wygaśnięciu umowy?
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Koniec gdybania na temat oficjalnego tytułu najnowszego CoD-a. Infinity Ward potwierdziło przecieki – zapowiedziano Call of Duty: Modern Warfare II.

Choć już w zeszłym roku wskazywano, że w tym roku na rynek trafi kontynuacja Modern Warfare (2019), to do niedawna mogliśmy tylko dzielić się teoriami co do tego, jaki będzie jej oficjalny tytuł. Informatorzy wskazywali, że Activision strasznie namiesza w nazewnictwach swojej serii i nazwie grę „Modern Warfare II” i… tak też się stało. Choć – jak widać po poniższym tweecie – najpewniej częściej będziemy widzieć użycie „Modern Warfare 2”. Straszliwy bałagan, nie ma co.

Jakby tego było mało, powyższe logo wygląda bardzo podobnie do tego z Modern Warfare 3 z 2011 roku. Activision narobiło strasznego zamieszania i mniej zaangażowani w swoje hobby gracze mogą po prostu się pogubić.

Pierwsze opinie na temat Call of Duty: Modern Warfare II zdają się być bardzo pozytywne. Gra ma powalać realizmem, choć na jej pełnoprawny pokaz najpewniej jeszcze sobie poczekamy.

Activision zapewnia, że nowy CoD to bardzo ambitna produkcja, która ma oferować najbardziej zaawansowane doświadczenia w całej serii. Biorąc pod uwagę ogromną popularność Modern Warfare z 2019, jakoś trudno się dziwić, że postanowiono sporo zainwestować w kontynuację.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie