Za kilka dni ujrzymy nową grę w świecie Warcrafta. Zapiszcie sobie datę w kalendarzu

Blizzard - World of Warcraft
Mobile

Zgodnie z obietnicą Blizzard, zapowiedziano pokaz nowej gry w uniwersum Warcraft. Nie nastawiajcie się jednak na nowego RTS-a… Do you guys not have phones?

Blizzard potwierdza, że już 3 maja o godzinie 19:00 czasu polskiego zaprezentowana zostanie nowa gra mobilna osadzona w świecie Warcrafta. Na razie nie ujawniono żadnych innych szczegółów nadchodzącej prezentacji.

O samej produkcji też nie wiemy praktycznie nic. Może to być strategia pokroju Clash of Clans, ale równie dobrze coś zupełnie innego, jak na przykład uproszczone RPG. Opcji jest od groma i póki co możemy się tylko domyślać, co takiego szykują deweloperzy z Blizzard.

Firma poświęca ostatnio sporo uwagi produkcjom mobilnym. Wkrótce doczekamy się premiery Diablo Immortal, które (pomimo początkowego hejtu) zbiera całkiem sporo uwagi graczy. Tytuł zapowiada się całkiem dobrze, a testy zebrałby pozytywne opinie, jednak o ostatecznej jakości Immortal przekonamy się dopiero 2 czerwca, kiedy to gra trafi na nasze smartfony.

Mam nadzieję, że mobilny Warcraft nie będzie prościutką mobilką. Liczę, że Blizzard zdecydowało się na projekt o większej skali jak chociażby wspomniane wyżej Diablo Immortal, bowiem to całkiem dobry kompromis, którym można podbić serca zarówno miłośników grania na smartfonie, jak i fanów marki z większymi platformami. Obym się nie zawiódł.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie