DoGRYwka – polskie tytuły w PS Plus, reklamy w grach Xbox i nowości od PlayStation

DoGRYwka - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Retro Xbox Series XOne

Oto najnowsza DoGRYwka. Mamy dla Was wieści o polskich grach w nowym PS Plus, nowych grach PlayStation i możliwych reklamach w tytułach produkcji studiów Xbox.

Bloober Team potwierdziło, że zawarło umowę z Sony Interactive Entertainment. PlayStation udostępni produkcje polskiego studia w „nowym systemie dystrybucyjnym”, a więc najpewniej w debiutującej w czerwcu nowej wersji PS Plus.

Jeden z deweloperów pracujących w PlayStation twierdzi, że firma szykuje mocne premiery na ten rok. God of War Ragnarok podobno nie jest jedynym wielkim hitem, który ukaże się w ciągu nadchodzących miesięcy.

Microsoft podobno chce wprowadzić reklamy w swoich grach. Pomysł dotyczy produkcji free to play, w których miałyby pojawić się odpowiednie przestrzenie reklamowe, na przykład, na bilbordach. Firma na razie wstrzymuje się od komentarza.

Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze newsy. Sprawdźcie, czy coś Was nie ominęło.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie