Nowe wcielenie PS Plus najpewniej dostanie gry znanego polskiego studia

ps plus marzec 2022 oferta
Newsy PS4 PS5

Niedawna zapowiedź zupełnie nowej wersji PS Plus pozostawiła po sobie wiele pytań, między innymi o gry, jakie trafią do oferty. Wiele wskazuje na to, że bibliotekę usługi zasilą produkcje polskich mistrzów horroru.

Bloober Team opublikowało komunikat, w którym informuje o zawarciu umowy z Sony Interactive Entertainment. PlayStation będzie dystrybuować wybrane tytuły studia w „nowym systemie dystrybucyjnym”. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na PlayStation Plus, ale konkrety poznamy dopiero za jakiś czas.

Zarząd Spółki Bloober Team S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej jako „Emitent”) informuje, że w dniu dzisiejszym doszło do zawarcia przez Emitenta istotnej umowy licencyjno-dystrybucyjnej z Sony Interactive Entertainment LLC na dystrybucję wybranych tytułów Emitenta w nowym systemie dystrybucyjnym. O szczegółach, w tym datach wydania, Emitent będzie informował odrębnymi raportami bieżącymi.
W ocenie Emitenta sprzedaż tytułów będzie mieć wpływ na wyniki finansowe Emitenta za rok 2022 i kolejne okresy.

– czytamy na stronie PAP Biznes

Na razie nie wiadomo, jakie produkcje Bloober Team mogłyby trafić do PS Plus. Stawiałbym, że jedną z oferowanych gier będzie The Medium, które dostało zaawansowane wsparcie funkcji DualSense – to byłaby idealna reklama kontrolera Sony w Plusie.

Nowe wcielenie PlayStation Plus ma zaoferować wiele nowości względem swojej pierwotnej wersji. W jednym z wariantów subskrypcji otrzymamy dostęp do biblioteki ponad 400 gier z PS4 i PS5. Potwierdzono, że wśród oferowanych produkcji znajdziemy między innymi Returnal, Mortal Kombat 11, Death Stranding i Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie