Nowe gry na PS4 i PS5. Na konsole PlayStation zmierza 7 premier

PlayStation - pokaz gier
Newsy PS4 PS5

Nowe gry zmierzają na PS4 i PS5. W tym tygodniu gracze zapoznają się z paroma wartymi uwagi produkcjami, w tym z polskim hitem.

LEGO Builder’s Journey (PS5, PS4 – 19 kwietnia) to pozycja obowiązkowa dla fanów minimalistycznych i wymagających myślenia gier. Urocza produkcja logiczna z klockami LEGO w roli głównej to zdecydowanie tytuł wart uwagi.

Winter Ember (PS5, PS4 – 19 kwietnia) jest grą dla miłośników skradania i mroźnych klimatów. W tytule wcielamy się w człowieka, który próbuje rozwiązać zagadkę wymazania swojej rodziny z kart historii.

Liberated: Enhanced Edition (PS4 – 20 kwietnia) ulepsza polskie Liberated. W rozszerzonym wydaniu znajdziemy między innymi usprawnienia rozgrywki oraz dwa dodatkowe rozdziały epilogu.

Chernobylite (PS5 – 21 kwietnia) spodoba się graczom ceniącym sobie gęsty klimat i intrygujące historie. Moją recenzję tego udanego tytułu przeczytacie w tym miejscu.

MotoGP 22 (PS4, PS4 – 21 kwietnia) przynosi ze sobą kolejne wcielenie popularnych wyścigów motocyklowych. Fani szybkich maszyn i pokręconych tras znajdą tu sporo rozrywki.

Samurai Bringer (PS4 – 21 kwietnia) przypadnie do gustu graczom ceniącym sobie gatunek hack and slash. To produkcja roguelite, w której zawalczymy z hordami wrogich samurajów i potworów.

Ayo the Clown (PS5, PS4 – 22 kwietnia) pokazuje, że proste i kolorowe platformówki wciąż mają rację bytu. Przygoda sympatycznego klauna zebrała w większości pozytywne recenzje na platformie Steam, a teraz trafi na konsole.

Jeśli chcecie sprawdzić nowe gry na wszystkich platformach, koniecznie sprawdźcie nasze zestawienie premier.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie