Dziś poznamy przyszłość Warcrafta. Blizzard zapowiada pokaz

Warcraft III PG
E-sport Mobile Newsy PC

Blizzard pokaże nam dziś nowości związane ze swoim cyklem Warcraft. Fani popularnego MMO mogą zacierać ręce na nowy dodatek. To niejedyne zmierzające do nas nowości.

Pokaz już dziś, więc warto zapamiętać godzinę wydarzenia.

Nowości ze świata Warcraft

Jedna z najpopularniejszych marek Blizzarda przez ostatnie lata nie była traktowana tak, jak chcieliby tego fani. Na temat wyczekiwanego przez graczy Warcrafta IV można by było pisać całe epickie poematy. Z pewnością wielu z nas nie pogardziłoby kolejną pełnoprawną odsłoną klasyki strategii, ale porażka Reforged raczej nie przysłużyła się Blizzardowi. Nie znaczy to jednak, że uniwersum nie rozwinie się w innych kierunkach. W planach m.in. nowy dodatek do WoWa!

O przyszłości marki Blizzard pisaliśmy już jakiś miesiąc temu. Wtedy też w specjalnym wpisie na blogu postanowiono zaprezentować nowości dla graczy. Najwięcej nowości z pewnością dostanie (i, w zasadzie, dostał) Heartstone. Popularna karcianka multiplayer regularnie otrzymuje rozszerzenia oraz dodatkową zawartość. Choć wydawać by się mogło, że Blizz zapomniał o World of Warcraft, sprawa wygląda zupełnie odwrotnie. Zbliża się przecież wielki pokaz kolejnego dodatku.

Fani MMO mogą zacierać ręce, bo wydarzenie przedstawiające nową zawartość odbędzie się już dziś, tj. 19 kwietnia o godzinie 18:00 czasu polskiego. Zapewne dostaniemy nie tylko zwiastun, ale też krótki pokaz rozgrywki, a być może i omówienie nowości. W końcu w wydarzeniu mają wziąć udział także twórcy gry. Co ciekawe – w kwietniu wybija równo 15 lat WoW Esports, dzięki czemu przygotowano szereg nowości dla najlepszych graczy i drużyn. Ruszyły już kolejne edycje Mythic Dungeon International oraz Arena World Championship.

Niestety, wciąż ani słowa o czwartej części cyklu strategii… Fani powinni raczej przygotować się na dłuższe milczenie w tej sprawie. Z drugiej jednak strony także i oni mogą liczyć na następną grę z cyklu. Niestety muszę ostudzić Wasz entuzjazm – Blizzard przygotowuje mobilną wersję hitu. O niej dowiemy się więcej w maju bieżącego roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie