DoGRYwka – więcej gier od Valve, aktualizacja do Cyberpunk 2077 i uszkodzone kolekcjonerski TLoU Part I

Cyberpunk 2077 i pierwsze informacje na temat aktualizacji. Zbiór newsów
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series XOne

Valve ma obecnie pracować nad paroma tytułami, ale nie znamy szczegółów na ich temat. To już kolejny raz, gdy firma podkreśla, że nie zapomniała o tworzeniu gier wideo. Do tego zaznaczono, że Half-Life to wciąż uwielbiana marka, która ma doczekać się dalszych rozdziałów. Czy chodzi o oczekiwaną „trójkę”? Czas, być może, pokaże.

Pojawiły się pierwsze informacje na temat oczekiwanej aktualizacji do Cyberpunk 2077. CD Projekt RED uchyliło rąbka tajemnicy. Wiemy, że w najbliższym czasie powinna zadebiutować nowa zawartość do gry, w tym misje i przedmioty inspirowane serialem Cyberpunk Edgerunners. Na więcej szczegółów musimy jednak zaczekać do specjalnego wydarzenia.

Fani The Last of Us z pewnością nie mogli się doczekać premiery remake’u pierwszej części. Gdy wielki dzień w końcu nastał, nie wszyscy są równie ucieszeni. Klienci, którzy zakupili edycję kolekcjonerską gry, muszą liczyć się z poważnym niedopatrzeniem ze strony Sony. Z powodu słabego zabezpieczenia przesyłki, pudełka przyjechały do graczy znacznie uszkodzone. PlayStation nie zamierza jednak pozwolić na zwroty albo wymianę.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą dzisiejszych informacji!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie