Twórcy State of Decay 3 zyskali nieocenione wsparcie

State of Decay 3 - grafika
Newsy

Szef Xbox Game Studios potwierdził, że State of Decay 3 będzie owocem współpracy Undead Labs i The Coalition, czyli studia zajmującego się obecnie serią Gears of War.

Matt Booty zdradził, że The Coalition pomaga Undead Labs we wprowadzeniu do nowego State of Decay elementów obecnych w serii Gears of War. Booty przypomniał też, że zombiacza produkcja powstaje na silniku Unreal Engine 5.

Wspomniałeś o Undead Labs. Pracują z The Coalition w Vancouver, naszym studiem zajmującym się Gears of War, wykorzystując niektóre technologie związane z Unreal [Engine] 5 i niektóre rzeczy, które były w Gears of War wcześniej, aby wprowadzić je do State of Decay.

– powiedział szef XGS Matt Booty w podcaście Xbox’s Major Nelson

Na początku roku na temat gry wypowiedział się sam szef Xbox, Phil Spencer. Stwierdził, że jest „niesamowicie podekscytowany nowościami”, jakie zamierza wprowadzić Undead Labs w swojej najnowszej grze.

O samym State of Decay 3 wiadomo na razie niewiele, praktycznie tyle, co nic. Nie znamy również daty premiery. Ujawniono jedynie, że gra pojawi się na PC, Xbox Series X oraz S i Xbox One.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie