Remake Silent Hill 2 wyciekł do sieci. Ujawniono zrzuty ekranu

Silent-Hill-2-pg
Newsy PC PS5 Xbox Series

Remake Silent Hill 2 może faktycznie istnieć. W sieci pojawiły się zrzuty ekranu z wewnętrznego dema, które rzekomo przygotowało polskie Bloober Team.

Obiegające sieć zrzuty ekranu zostały uznane za autentyczne przez insidera Dusk Golema oraz źródła VideoGamesChronicle. Warto jednak wspomnieć, że mają one pochodzić z wersji gry przygotowanej na potrzeby zaprezentowania projektu firmie Konami i obecnie wyczekiwany remake ma prezentować się zupełnie inaczej.

Ujawnione zrzuty ekranu są bardzo kiepskiej jakości i próżno szukać w nich szczegółów. Nietrudno jednak rozpoznać protagonistę drugiej części serii, Jamesa Sunderlanda, oraz jedną z ikonicznych pielęgniarek pojawiających się w szpitalu Brookhaven.

Remake Silent Hill 2 - wyciekłe zrzuty ekranu
Źródło: ResetEra

Choć zrzuty ekranu zostały zweryfikowane przez dwa wiarygodne źródła, miejcie na uwadze, że przez ich jakość trudno jednoznacznie stwierdzić, czy faktycznie są autentyczne. Przypominam jednak, że przecieki wskazujące Bloober Team jako studio szykujące remake Silent Hill 2 pojawiają się w sieci od dłuższego czasu i pochodzą z dobrych źródeł.

W zeszłym tygodniu sieć obiegły kolejne doniesienia dotyczące powrotu kultowej serii horrorów Konami. Dziennikarz Andy Robinson twierdzi, że fani Silent Hill prawdopodobnie nie będą musieli już długo czekać na zapowiedź nowej gry związanej z marką.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie