Ostatni moment na odebranie gier w PS Plus na sierpień 2022. Warto przypisać te świetne pozycje

PS Plus - gracze zgadują, które gry mogą być dostępne w tym roku
Newsy PS4 PS5

Zbliża się ta chwila, gdy zmieni się oferta Plusa. Dlatego warto pamiętać o odebraniu gier PS Plus Essential na sierpień 2022, bo czeka na nas parę świetnych pozycji.

Niedawno PlayStation oficjalnie potwierdziło nowe gry PS Plus Essential na wrzesień 2022 i… nie jest może tragicznie, ale kondycja usługi wyraźnie spadła po naprawdę udanym miesiącu. Dlatego też warto pamiętać o tym, że jeszcze przez krótką chwilę macie czas na odebranie ostatnich gier w planie Essential. Możemy w końcu cieszyć się świetnym “indyczym” horrorem, genialnym remake’iem Tony’ego Hawka i poboczną odsłoną serii Yakuza.

PS Plus Essential na sierpień 2022 – lista gier w ofercie

Nie jest źle, prawda? Dlatego tym bardziej może wielu z Was zawieść zestawienie na aktualny miesiąc.

Oto gry dostępne w ramach PlayStation Plus Essential na wrzesień 2022:

  • Need for Speed Heat (PS4)
  • TOEM (PS5)
  • Granblue Fantasy: Versus (PS4)

Z całą pewnością posiadacze planów Premium i Extra mają więcej powodów do radości. Do usługi trafia sporo naprawdę świetnych pozycji, w tym parę całkiem niedawno wydanych hitów. Rozpiskę gier w abonamencie Premium i Extra znajdziecie w tym miejscu. Nowe gry staną się dostępne w ciągu paru godzin.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie