Co w nowej aktualizacji Cyberpunk 2077? CD Projekt uchyla rąbka tajemnicy

Cyberpunk 2077 - V
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W zeszłym tygodniu firma CD Projekt zapowiedziała kolejne wydanie serii transmisji Night City Wire. Wreszcie poznaliśmy pierwsze konkrety dotyczące nowości, które otrzyma Cyberpunk 2077.

Redzi ujawnili, że nowa aktualizacja do głośnego RPG zaoferuje nową zawartość w postaci między innymi misji inspirowanych nadchodzącym serialem, nowym elementów wyposażenia i rozbudowania puli obecnych w grze funkcji.

Będziemy rozmawiać z Milesem Tostem i Patrickiem Millsem o wszystkich nowych rzeczach, które pojawią się w Cyberpunk 2077 wraz z kolejną aktualizacją, w tym o nowej zawartości i misjach inspirowanych Edgerunners, nowych broniach i nowych funkcjach!

– czytamy we wpisie na Instagramie CD Projektu

Ilość planowanych nowości wciąż pozostaje tajemnicą. Powyższy wpis sugeruje jednak, że najnowszy patch może być jednym z największych, jakie zagościły w Night City. Przynajmniej pod kątem zupełnie nowej zawartości.

Ostatnia duża aktualizacja do gry Cyberpunk 2077 zadebiutowała w lutym tego roku. Później otrzymaliśmy jedynie mniejsze łatki skupiające się na usunięciu błędów.

Losy pierwszego dużego dodatku do CP2077 na razie pozostają nieznane. Rozszerzenie ma zadebiutować dopiero w przyszłym roku i nie wiadomo, kiedy ujrzymy je w akcji.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie