DoGRYwka – twórcy TLoU odpowiadają na zarzuty, Ubisoft usuwa gry, a Alan Wake 2 będzie „potworem”

The Last of Us Part I, znikające gry Ubisoftu i Alan Wake 2 - DoGRYwka
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Dziś dowiedzieliśmy się sporo na temat nadchodzącego remake’u The Last of Us Part I. Tu znajdziecie również wszystkie inne gamingowe teksty.

Gracze zarzucają Naughty Dog pogoń za pieniędzmi i sugerują, że wspomniany remake TLoU powstaje wyłącznie z powodów finansowych. Rzeczywiście, ceny nowej wersji nie są najniższe, lecz pamiętajcie, że jest to gra tworzona niemal od podstaw i przeznaczona wyłącznie na konsole nowej generacji. Niezależnie od tego twórcy bronią swojego podejścia – na temat wypowiedzieli się już deweloper i dyrektor artystyczny pracujący nad wcześniejszą odsłoną gry.

Nadal są problemy z wybranymi grami Ubisoftu. Już jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że spółka zamyka serwery poszczególnych tytułów. Sytuacja uległa jednak pogorszeniu; produkcje zniknęły również ze sprzedaży na Steamie. Jak na razie nie wiadomo, co dokładnie spowodowało taką sytuację i jak Ubisoft zamierza ją rozwiązać; dość powiedzieć, że gracze nie są zachwyceni aktualnym obrotem spraw.

Są również nowe wieści dla graczy czekających na Alan Wake 2. Rąbka tajemnicy uchylił jeden ze scenarzystów. Z jego słów wynika, że możemy się spodziewać sporej ilości tekstu – lub też po prostu bardzo długiej fabuły. Szczegóły zapewne poznamy już niebawem.

Sprawdźcie, czy nie przegapiliście żadnej z dzisiejszych wiadomości:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie