Nowe gry na PS4 i PS5. RPG w stylu Dark Souls, pikselowa visual novel i tytuł z uniwersum DC

Nowe gry PS4 PS5 tego tygodnia, w tym darmowe aktualizacje
Newsy PS4 PS5

Na ten tydzień zaplanowano aż 8 świetnych premier. Nowe gry na PS4 i PS5 zmierzają już coraz śmielej do kolejnych graczy.

Wielbiciele action RPG znajdą w tym tygodniu coś dla siebie. Na konsolach nowej generacji debiutuje bowiem Hellpoint (PS5 – 12 lipca), czyli tytuł przywodzący na myśl klasyki w stylu Dark Souls. Główny bohater budzi się tu na opuszczonej stacji kosmicznej znajdującej się na orbicie czarnej dziury. Stacja jest zasiedlona przez potwory, z którymi trzeba będzie się zmierzyć. Jakie jeszcze tajemnice czekają na odkrycie w Hellpoint? Macie szansę dowiedzieć się już jutro.

Szczególnie ciekawie wygląda Mothmen 1966 (PS4 – 14 lipca). Tytuł zainspirowały opowieści w stylu pulp, czyli niskiej jakości sensacyjne historie przeznaczone dla masowego odbiorcy, a także pikselowe gry z lat 80. W grze cofamy się do 1966 roku, do tajemniczych wydarzeń związanych ze spektakularnym deszczem meteorów zaobserwowanym właśnie w tym roku. Pierwsze recenzje wskazują, że może to być jeden z tych tytułów, w których pikselowa grafika tylko dodaje klimatu, a sama historia wciąga tak, że trudno się od niej oderwać.

Świetnie zapowiada się również DC League of Super-Pets: The Adventure of Krypto and Ace (PS4 – 15 lipca). Psy Supermana i Batmana staną tu do walki z Leksem Luthorem, który chce zaszkodzić bezpańskim zwierzętom w Metropolis. To właśnie w łapach Krypto i Ace’a spoczywa teraz los psów i kotów zasiedlających ulice miasta. Gra nawiązuje do filmu animowanego wchodzącego do kin 29 lipca 2022 roku. Jest to oczywiście produkcja przeznaczona w dużej mierze dla dzieci – lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby i dorośli przejęli tu kontroler.

Pozostałe nowe gry na PS4 i PS5 mające premierę w tym tygodniu znajdziecie na poniższej liście:

  • Time on Frog Island (PS4, PS5 – 12 lipca)
  • The Quest for Excalibur (PS4 – 12 lipca)
  • Rayland (PS4, PS5 – 13 lipca)
  • Superola Champion (PS4, PS5 – 14 lipca)
  • Two Hundred Ways (PS4, PS5 – 14 lipca)

Jeśli zaś interesują Was produkcje przeznaczone na inne platformy, pisaliśmy o nich w odrębnym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie