Gracze czekający na Alan Wake 2, mam nadzieję, że lubicie długie fabuły

Gracze czekający na Alan Wake 2, mam nadzieję, że lubicie długie fabuły
Newsy PC PS5 Xbox Series

Scenarzysta pracujący nad Alan Wake 2 opublikował bardzo wymowne zdjęcie. Sami Järvi (podpisujący się jako Sam Lake) twierdzi, że fabuła nowej produkcji Remedy Entertainemnt to „potwór”.

Deweloper zdradził, że w Remedy trwają już nagrania z aktorami pracującymi nad grą, a praca w studiu wre. Järvi sugeruje, że Alan Wake 2 zawrze w sobie największą w historii Remedy fabułę, choć na ten moment nie jest to oczywiście nic pewnego, bowiem gra wciąż znajduje się w produkcji.

Trwają zdjęcia z naszą gwiazdorską obsadą aktorską. Napisaliśmy mnóstwo stron z Clayem Murphy, więcej niż kiedykolwiek, jak sądzę (ta historia to potwór). Jeszcze więcej przed nami po krótkiej letniej przerwie od tego mrocznego miejsca zwanego pokojem pisarzy.

– napisał Sami Järvi na Twitterze

Opublikowane przez Järviego zdjęcie daje jasno do zrozumienia, że AW2 albo będzie bardzo długą grą, albo będzie w niej sporo notatek do czytania. Fani Remedy Entertainment powinni być już jednak przyzwyczajeni do długich opowieści.

Remedy potwierdziło w zeszłym roku, że nowy Alan Wake to horror z krwi i kości, który ma nas przerazić. Produkcja znajduje się już na stosunkowo późnym etapie rozwoju i niewykluczone, że jeszcze w tym roku ujrzymy kolejne materiały, być może nawet gameplay. Oby droga do premiery nie była wyboista.

Alan Wake 2 ma ukazać się już w przyszłym roku, choć nie ujawniono konkretnej daty debiutu. Gra trafi na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie